Close
Online Diyet
Online Diyet

ONLINE DİYET NEDİR?

Günümüzde birçok kişi sağlıklı beslenme ve diyet konularında bilgiye ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda destek alacakları tek uzman kişiler diyetisyenlerdir.

Online Diyet; diyetisyen desteğine ihtiyaç duyan ancak diyetisyene erişimi mümkün olmayan kişiler için uygulanan diyet ve beslenme programı şeklidir.

Özellikle diyetisyene gidecek zamanı olmayan kişiler online diyet hizmetinden kolayca faydalanabilir.

Diyetisyen ile web üzerinden ve whatsapp uygulamasıyla telefon üzerinden görüşmelerle diyet programı uygulanır.

İnternet üzerinden doldurulan analiz formu aracılığıyla beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzı analiz edilerek, kişiye en uygun olan diyet listesi verilir.

Diyetisyen, kişinin diyet programını sürekli takip eder.

Belirli aralıklarla görüntülü görüşmeler yapar ve diyet programında değişiklikler yapar. Kişi sorusu olduğunda diyetisyenine telefon aracılığıyla kolayca ulaşabilir. Böylece diyet sürecinde devamlılık sağlanır.

Online Diyet Progamı
Online Diyet Progamı

Online Diyetin Yararları Nelerdir?

  • Sağlıklı ve kalıcı bir biçimde kilo kaybetmek isteyenler için Psikofit Beslenme ve Diyet Uzmanları tarafından kişiye özel her günü ayrı planlanmış sıkılmayacağınız beslenme planları hazırlanır.
  • Online diyet ile yediklerinizin günlüğünü tutarak kontrollü bir şekilde diyet yapabilmenizi sağlar
  • Beslenme günlüğü tutup diyetisyeniniz tarafından her öğününüze değerlendirme almak motivasyonunuzu artırır.Hemde ilerideki yaşantınızda kilonuzu korumanızı sağlayacak tiyolarla kalıcı olmasını sağlar.
  • Gerçek porsiyon kontrolü: tükettiğiniz besinlerin miktarının değerlendirip takip edilir.
  • Zamandan tasarruf sağlanır.

mersin diyetisyen, online diyetisyen, adana diyetisyenadıyaman diyetisyen, afyonkarahisar diyetisyen, ağrı diyetisyen, amasya diyetisyen, ankara diyetisyen , antalya diyetisyen, artvin diyetisyen, aydın diyetisyen, balıkesir diyetisyen , bilecik diyetisyen, bingöl diyetisyen, bitlis diyetisyen, bolu diyetisyen, burdur diyetisyen, bursa diyetisyen, çanakkale diyetisyen, çankırı diyetisyen, çorum diyetisyen, denizli diyetisyen, diyarbakır diyetisyen, edirne diyetisyen, elazığ diyetisyen, erzincan diyetisyen, erzurum diyetisyen, eskişehir diyetisyen, gaziantep diyetisyen, giresun diyetisyen, gümüşhane diyetisyen , hakkari diyetisyen, hatay diyetisyen, ısparta diyetisyen, istanbul diyetisyen, izmir diyetisyen, kars diyetisyenkayseri diyetisyen, kırklareli diyetisyen, kırşehir diyetisyen, kocaeli diyetisyen, konya diyetisyen,  kütahya diyetisyen, malatya diyetisyen, manisa psikolog, kahramanmaraş psikolog, mardin psikolog, muğla psikolog, muş psikolog, nevşehir psikolog, niğde psikolog, ordu psikolog, rize psikolog, sakarya psikolog, samsun diyetisyen, siirt diyetisyen, sinop diyetisyen, sivas psikolog, tekirdağ diyetisyen, tokat diyetisyen, trabzon diyetisyen, tunceli diyetisyen, şanlıurfa diyetisyen, uşak diyetisyen, van diyetisyen, yozgat diyetisyen, zonguldak diyetisyen, aksaray diyetisyen, bayburt  psikolog, karaman diyetisyen, kırıkkale diyetisyen, batman psikolog, şırnak psikolog, bartın psikolog, ardahan diyetisyen, ığdır diyetisyenyalova psikolog, karabük diyetisyen, kilis diyetisyen, osmaniye diyetisyen , düzce diyetisyen